Darmowa dostawa kurierem oraz paczkomaty InPost.
Zamów do 15:00 - wysyłka tego samego dnia!!!

Darmowa dostawa kurierem oraz paczkomaty InPost

SKLEP

Kaski narciarskie firmy Casco

Kaski narciarskie firmy Casco to synonim nie tylko najwyższej jakości, ale również zaawansowanej technologii i niekwestionowanego designu. Gdy fraza “kaski narciarskie firmy Casco” pada na stoku, towarzyszy jej atmosfera pewności, komfortu i doskonałej ochrony. Casco, jako renomowany producent sprzętu ochronnego, zdobył uznanie wśród entuzjastów narciarstwa nie tylko za stylowe wzornictwo, lecz także za zastosowanie innowacyjnych rozwiązań mających na celu maksymalne bezpieczeństwo na stokach.

 • KASK POC MENINX LEAD BLUE
  1100,00 

  Kask Poc Meninx został stworzony aby spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa. Ten lekki kask został wyposażony w najnowocześniejsze technologie. Skorupa ABS w połączeniu z wyściółką EPS i EPP zapewniają maksymalną ochronę przy niskiej wadze kasku, nie odbierając komfortu użytkowania.

  Wybierz opcje
 • KASK POC OBEX PURE HYDROGEN WHITE - 2020/21
  700,00 

  Kolor: HYDROGEN WHITE

  Wybierz opcje
 • 850,00 

  Dziecięcy kask narciarski POCito Fornix to dziecięca wersja nagradzanego kasku Fornix. Kask posiada wzmocnienia aramidowe, świetną wentylację oraz system regulacji rozmiaru, co umożliwia bezpieczne i wygodne dopasowanie. Aramidowe wzmocnienia wraz z piankową wyściółką, czynią ten kask niezwykle bezpieczny przy zachowaniu niskiej wagi. System bezpieczeństwa Mips®- zawiera warstwę o niskim współczynniku…

  Wybierz opcje
 • 850,00 

  Dziecięcy kask narciarski POCito Fornix to dziecięca wersja nagradzanego kasku Fornix. Kask posiada wzmocnienia aramidowe, świetną wentylację oraz system regulacji rozmiaru, co umożliwia bezpieczne i wygodne dopasowanie. Aramidowe wzmocnienia wraz z piankową wyściółką, czynią ten kask niezwykle bezpieczny przy zachowaniu niskiej wagi. System bezpieczeństwa Mips®- zawiera warstwę o niskim współczynniku…

  Wybierz opcje

Kaski narciarskie Casco: połączenie bezpieczeństwa i designu na stoku

Kaski narciarskie firmy Casco to doskonały przykład połączenia innowacji, bezpieczeństwa oraz estetyki w jednym produkcie. Ta renomowana marka stawia na jakość i komfort, oferując kaski narciarskie, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających narciarzy. Dlaczego warto przyjrzeć się kaskom narciarskim firmy Casco?

Bezpieczeństwo przez innowacje Casco to marka, która nieustannie rozwija swoje technologie w celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Kaski narciarskie Casco są projektowane z myślą o minimalizowaniu ryzyka urazów głowy. Zaawansowane materiały i konstrukcje zapewniają skuteczną ochronę nawet podczas intensywnych zjazdów.

Nowoczesny design Casco to nie tylko bezpieczeństwo, ale także styl. Kaski narciarskie tej marki charakteryzują się nowoczesnym i atrakcyjnym designem. Zróżnicowane wzory, kolory i detale pozwalają każdemu narciarzowi wybrać model, który pasuje do jego indywidualnego stylu. Niezależnie od preferencji estetycznych, w ofercie Casco znajdziesz kask, który będzie Cię cieszył na stoku.

Wyjątkowe dopasowanie Komfort noszenia kasku narciarskiego ma kluczowe znaczenie. Casco zdaje sobie z tego sprawę, dlatego wiele modeli wyposażonych jest w zaawansowane systemy regulacji rozmiaru. To pozwala na dokładne dopasowanie kasku do kształtu głowy, minimalizując ryzyko przesunięcia się podczas jazdy i zapewniając wygodę przez cały dzień na stoku.

Wielofunkcyjność W ofercie Casco znajdziesz kaski narciarskie, które mogą pełnić również funkcję kasków rowerowych lub do innych aktywności sportowych. To znak, że marka stawia na wszechstronność i praktyczność swoich produktów, oferując rozwiązania, które dostosowują się do różnych potrzeb.

Ochrona przed warunkami atmosferycznymi W trakcie jazdy na nartach warunki atmosferyczne mogą się zmieniać. Kaski narciarskie Casco często wyposażone są w systemy wentylacji, które umożliwiają regulację przepływu powietrza wewnątrz kasku. To znaczy, że możesz dostosować temperaturę wewnątrz kasku do panujących warunków, unikając przegrzania lub przemarznięcia.

 • KASK HEAD DOWNFORCE MIPS WHITE
  1050,00 

  Kask narciarski racingowy Head DOWNFORCE MIPS WHITE biały stanowi propozycję dla miłośników ekstremalnej jazdy. Niezwykle lekka, a zarazem solidna skorupa została skonstruowana z myślą o sportowcach wszystkich dyscyplin narciarstwa alpejskiego. Zadaniem systemu MIPS, który stanowi dodatkową zintegrowaną z kaskiem warstwę, jest ograniczenie ruchu obrotowego przenoszonego na mózg podczas uderzeń. Projektanci…

  Wybierz opcje
 • KASK HEAD RACHEL BLACK
  900,00 

  Kask narciarski Head RACHEL z zintegrowaną szybą sferyczną, która pozwala na zwiększenie zasięgu wzroku, jest wielokrotnie nagradzanym modelem. Szyba sferyczna cechuje się ustalonym pionowym i poziomym zakrzywieniem, zapewniającym znakomite pole widzenia, co pomaga w szybkim reagowaniu na niebezpieczne sytuacje. Czapeczka wewnętrzna, idealnie dopasowująca się do głowy, wykonana została z miękkiego…

  Wybierz opcje
 • KASK HEAD RACHEL 5K POLA WHITE
  1350,00 

  Kask narciarski Head RADAR 5K POLA z wbudowaną szybą polaryzacyjną, która pozwala na patrzenie ze zwiększonym kontrastem dostrzegając wyraźniejsze kolory, jest wielokrotnie nagradzanym modelem. Technologia 5K dzięki swoim właściwościom pozwala dotrzeć większej ilości światła do oka w pochmurne dni, natomiast kiedy świeci słońce blokuje promienie UV i zapobiega dotarciu ich…

  Wybierz opcje
 • 650,00 

  Kask Poc POCito Obex SPIN oparty jest na bardzo lekkim Obex Pure. Idealny dla najmłodszych narciarzy, dzięki swojej niskiej wadze, jego ciężar jest praktycznie nieodczuwalny. Fluorescencyjne kolory z odblaskowymi naklejkami maksymalizują widoczność i zmniejszają ryzyko kolizji z innymi narciarzami. Jako bardzo lekki kask, jest odpowiedni dla najmłodszych narciarzy (od 3…

  Wybierz opcje

Podsumowanie

Kaski narciarskie firmy Casco łączą w sobie zaawansowane technologie, estetykę i wygodę noszenia. Bez względu na poziom zaawansowania, styl jazdy czy preferencje estetyczne, marka Casco oferuje kaski narciarskie, które spełnią oczekiwania każdego narciarza. Przy wyborze zwróć uwagę na certyfikaty bezpieczeństwa, dopasowanie do indywidualnych wymiarów głowy oraz możliwość regulacji wentylacji. To wszystko razem tworzy kask na narty, który nie tylko chroni, ale także pozwala cieszyć się jazdą na nartach w pełni komfortu.

W ofercie Skilandu dostępne są doskonałej jakości kaski narciarskie, które zapewnią Ci najwyższy stopień bezpieczeństwa podczas Twoich zimowych przygód na stoku. Proponujemy nowoczesne kaski narciarskie od renomowanych producentów, takich jak Uvex, Julbo, Rossignol, Head, POC i innych, którzy gwarantują trwałość, solidność oraz praktyczność swoich produktów. Wszystko to znajdziesz w asortymencie Skiland.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *