serwis narciarski jelenia gora

SERWIS NARCIARSKI JELENIA GÓRA

BEZ KOLEJKI, "OD RĘKI" - w 5min!

Usługa "OD RĘKI" płatna dodatkowo 20 PLN

Zadzwoń i dowiedz się więcej.

Cennik Serwisu Skiland

Serwis nart zjazdowych

Usługa Cena
Ostrzenie nart maszynowe do 130 cm 50 zł
Ostrzenie nart maszynowe powyżej 130 cm 60 zł
Ostrzenie nart ręczne 80 zł
Ostrzenie nart ręczne opcja RACE 100 zł
Smarowanie nart maszynowe 30 zł
Smarowanie nart na gorąco 50 zł
Wygrzewanie w komorze grzewczej 100 zł
Pełna regeneracja ślizgów 90 zł
Pełna regeneracja ślizgów + struktura sportowa 110 zł
Wklejanie ślizgu 30-100 zł

Serwis nart biegowych

Usługa Cena
Smarowanie nart maszynowe 20 zł
Smarowanie nart na gorąco 30 zł
Wygrzewanie w komorze grzewczej 80 zł
Pełna regeneracja ślizgów 90 zł
Pełna regeneracja ślizgów + struktura sportowa 110 zł

Serwis snowboardowy

Usługa Cena
Ostrzenie snowboardu maszynowe do 130 cm 45 zł
Ostrzenie snowboardu maszynowe powyżej 130 cm 55 zł
Ostrzenie snowboardu ręczne 80 zł
Ostrzenie snowboardu ręczne opcja RACE 100 zł
Smarowanie snowboardu maszynowe 35 zł
Smarowanie snowboardu na gorąco 55 zł
Wygrzewanie w komorze grzewczej 110 zł
Wklejanie ślizgu 30-100 zł

Nasze usługi ostrzenia nart i snowboardu:

Oferujemy profesjonalny serwis nart i snowboardu w Jeleniej Górze

serwis nart

Smarowanie nart i snowboardu:

Przygotuj z nami swój sprzęt snowboardowy na kolejny sezon

Wygrzewanie w komorze grzewczej:

Usługa 24-godzinnego wygrzewania w Thermoboxie dla nart, snowboardów i nart biegowych. Niska temperatura (55-65°C) zapewnia głębokie nasączenie ślizgów smarem, stanowiąc podkład dla smarów jezdnych i zabezpieczenie ślizgu.

Komora do wygrzewania nart

Regeneracja ślizgów:

Dlaczego warto wybrać serwis w Skiland ?

  1. Doświadczeni specjaliści: Nasz zespół składa się z doświadczonych serwisantów, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego zadania. Ich wiedza i doświadczenie gwarantują doskonałą jakość naszych usług.

  2. Serwis od ręki: Dzięki najnowocześniejszym maszynom, jesteśmy w stanie przygotować Twój sprzęt w zaledwie kilka minut. Zapomnij o długim oczekiwaniu – u nas serwis sprzętu narciarskiego i snowboardowego odbywa się natychmiastowo.

  3. Pozytywne opinie: Zaufało nam wielu zadowolonych klientów, co potwierdzają liczne pozytywne opinie. Jesteśmy dumni, że możemy dostarczać usługi, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających narciarzy i snowboardzistów.

  4. Ostre jak brzytwa krawędzie: Nasza precyzyjna obróbka krawędzi sprawia, że Twoje narty lub snowboard stają się ostre jak brzytwa, zapewniając idealną kontrolę i bezpieczeństwo na stoku.

  5. Szybkie narty i deski: Nasze zaawansowane techniki serwisowania i smarowania sprawiają, że Twój sprzęt staje się niewiarygodnie szybki. Przygotuj się na niezapomniane wrażenia z jazdy!

Skiland to miejsce, gdzie serwis narciarski i snowboardowy spełnia najwyższe standardy. Wybierając nas, wybierasz jakość, szybkość i profesjonalizm. Zapraszamy!

Serwis nart biegowych:

Przygotowanie sprzętu na najwyższym poziomie!

Odwiedź nas

Witaj w Skiland, Twoim zaufanym serwisie narciarskim i snowboardowym! Jeżeli tutaj trafiłeś, to znak, że jesteś narciarzem ceniącym sobie jakość i profesjonalizm. Czy szukasz dobrego serwisu narciarskiego? A może profesjonalnej obsługi snowboardu? Dowiedz się, czego możesz oczekiwać od naszeych ekspertów.

Owszem, dobrze przeczytałeś – oferujemy serwis od ręki! Dzięki naszym najnowszym maszynom jesteśmy w stanie przygotować twoje narty lub snowboard w zaledwie kilka minut. Już nie musisz czekać na obsługę Twojego sprzętu zimowego.

W Skiland codziennie pracujemy nad spełnianiem oczekiwań naszych klientów. Udało nam się zbudować reputację zaufanego partnera, co potwierdzają liczne pozytywne opinie naszych zadowolonych klientów.

Świadomość narciarska i snowboardowa rośnie z każdym rokiem, podobnie jak rosną wymagania naszych klientów. Dlatego nieustannie inwestujemy w rozwój, modernizując nasz park maszynowy i dostosowując się do najnowszych trendów w branży serwisu sprzętu zimowego.

Nasz doświadczony zespół serwisowy od lat dostarcza usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy dumni z naszych zdolności, które zostały pozytywnie ocenione przez naszych klientów.

Planujesz wypoczynek na nartach lub snowboardzie w Szklarskiej Porębie, Świeradowie Zdroju, Harrachovie czy Karpaczu? Serdecznie zapraszamy Cię do skorzystania z naszych usług. Odwiedź nasz serwis i przekonaj się, dlaczego jesteśmy najlepszym wyborem dla każdego narciarza i snowboardzisty.

Zapraszamy do Skiland – serwisu narciarskiego i snowboardowego, który zawsze sprosta Twoim oczekiwaniom.

© Sklep i serwis narciarski Skiland w Jeleniej Górze - Wszelkie prawa zastrzeżone.

*Prosimy pamiętać, że ceny podane na stronie są orientacyjne i mogą ulec zmianie w przypadku podwyżek cen towarów lub innych nieprzewidzianych okoliczności. Prosimy o kontakt w celu uzyskania aktualnych informacji dotyczących cen.

Pełny cennik usług dostępny jest w naszym sklepie stacjonarnym. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu, gdzie znajdą Państwo również atrakcyjne pakiety promocyjne.