Darmowa dostawa kurierem oraz paczkomaty InPost.
Zamów do 15:00 - wysyłka tego samego dnia!!!

Darmowa dostawa kurierem oraz paczkomaty InPost

SKLEP

Kaski narciarskie ranking 2018

Gdy wracamy myślami do roku 2018, w świecie narciarstwa coś szczególnego działo się na polu bezpieczeństwa na stoku. To właśnie w tamtym roku kaski narciarskie poddano ścisłej ocenie, a ich miejsce w hierarchii jakości stało się wyznacznikiem dla wielu entuzjastów zimowych sportów. Dlatego właśnie kaski narciarskie ranking 2018 są jak okno w czasie, pozwalające nam przyjrzeć się, które modele błyszczały najjaśniej na stokach tego konkretnego sezonu.

Kaski narciarskie ranking 2018: bezpieczeństwo i styl na pierwszym miejscu

W dzisiejszych czasach, wybór odpowiedniego kasku narciarskiego to nie tylko kwestia bezpieczeństwa, ale także wyraz indywidualnego stylu na stoku. W 2018 roku wiele marek kasków narciarskich koncentrowało się na łączeniu najwyższej jakości ochrony z modnym designem. Przyjrzyjmy się bliżej rankingowi kasków narciarskich z 2018 roku, który uwzględniał aspekty bezpieczeństwa, wygody i estetyki.

 • Kask narciarski z szybką HEAD RADAR BLACK
  900,00 

  Kask narciarski z szybką Head RADAR Produkt w czarnym kolorze ze wbudowaną podwójną szybą sferyczną, która pozwala na zwiększenie zasięgu wzroku, jest wielokrotnie nagradzanym modelem. Szyba sferyczna cechuje się ustalonym pionowym i poziomym zakrzywieniem, zapewniającym znakomite pole widzenia, co pomaga w szybkim reagowaniu na niebezpieczne sytuacje. Czapeczka wewnętrzna, idealnie dopasowująca…

  Wybierz opcje
 • KASK POC SKULL X SPIN HYDROGEN WHITE - 2020/21
  900,00 

  Kolor: HYDROGEN WHITE

  Wybierz opcje
 • KASK POC MENINX LEAD BLUE
  1100,00 

  Kask Poc Meninx został stworzony aby spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa. Ten lekki kask został wyposażony w najnowocześniejsze technologie. Skorupa ABS w połączeniu z wyściółką EPS i EPP zapewniają maksymalną ochronę przy niskiej wadze kasku, nie odbierając komfortu użytkowania.

  Wybierz opcje
 • KASK UVEX LEGEND 2.0 BLACK MAT
  479,90 

  Legend 2.0 stawia przede wszystkim na maksymalną wygodę oraz dopasowanie do każdego kształtu głowy za sprawą systemu IAS 3D, który pozwala nam na regulację czepka kasku wedle naszych potrzeb. Nie mogło tu także zabraknąć technologii Hardshell, czyli specyficznej budowy kasku złożonej z dwóch części tworzywa zwiększającej ilość absorbowanych wstrząsów podczas…

  Wybierz opcje

Kaski narciarskie ranking 2018 – bezpieczeństwo jako priorytet

W rankingach kasków narciarskich z 2018 roku bezpieczeństwo odgrywało główną rolę. Oceniano modele, które oferowały zaawansowane technologie ochrony głowy, takie jak systemy absorpcji energii i wytrzymałe konstrukcje. Kask narciarski to nie tylko modny dodatek, ale przede wszystkim narzędzie ochrony, które może uratować zdrowie w przypadku upadku na stoku.

Estetyka i indywidualność

2018 rok to czas, w którym estetyka kasków narciarskich zyskała na znaczeniu. Rankingi uwzględniały różnorodność wzorów, kolorów i designu kasków, aby narciarze mogli wybrać model, który najlepiej oddaje ich styl i osobowość. Estetyka kasku narciarskiego stała się ważnym elementem przy wyborze, zwłaszcza dla tych, którzy chcą wyróżnić się na stoku.

Wygoda podczas jazdy na nartach

Długie dni spędzone na stoku wymagają wygody, dlatego rankingi kasków narciarskich z 2018 roku również brały pod uwagę komfort użytkowania. Systemy wentylacji, regulacje rozmiaru, wygodne wyściółki wewnętrzne — to wszystko wpływało na miejsce kasków w rankingu. Model, który zapewniał zarówno ochronę, jak i komfort podczas jazdy, cieszył się dużym uznaniem.

Opinie użytkowników

Recenzje i opinie użytkowników miały istotne znaczenie w rankingach kasków narciarskich z 2018 roku. Doświadczenia innych narciarzy pomagały w dokonaniu przemyślanego wyboru. Opinie potwierdzające jakość, wygodę i efektywność danego modelu były kluczowe przy tworzeniu rankingu.

 • KASK HEAD DOWNFORCE MIPS WHITE
  1050,00 

  Kask narciarski racingowy Head DOWNFORCE MIPS WHITE biały stanowi propozycję dla miłośników ekstremalnej jazdy. Niezwykle lekka, a zarazem solidna skorupa została skonstruowana z myślą o sportowcach wszystkich dyscyplin narciarstwa alpejskiego. Zadaniem systemu MIPS, który stanowi dodatkową zintegrowaną z kaskiem warstwę, jest ograniczenie ruchu obrotowego przenoszonego na mózg podczas uderzeń. Projektanci…

  Wybierz opcje
 • KASK HEAD RACHEL BLACK
  900,00 

  Kask narciarski Head RACHEL z zintegrowaną szybą sferyczną, która pozwala na zwiększenie zasięgu wzroku, jest wielokrotnie nagradzanym modelem. Szyba sferyczna cechuje się ustalonym pionowym i poziomym zakrzywieniem, zapewniającym znakomite pole widzenia, co pomaga w szybkim reagowaniu na niebezpieczne sytuacje. Czapeczka wewnętrzna, idealnie dopasowująca się do głowy, wykonana została z miękkiego…

  Wybierz opcje
 • KASK HEAD RACHEL 5K POLA WHITE
  1350,00 

  Kask narciarski Head RADAR 5K POLA z wbudowaną szybą polaryzacyjną, która pozwala na patrzenie ze zwiększonym kontrastem dostrzegając wyraźniejsze kolory, jest wielokrotnie nagradzanym modelem. Technologia 5K dzięki swoim właściwościom pozwala dotrzeć większej ilości światła do oka w pochmurne dni, natomiast kiedy świeci słońce blokuje promienie UV i zapobiega dotarciu ich…

  Wybierz opcje
 • 650,00 

  Kask Poc POCito Obex SPIN oparty jest na bardzo lekkim Obex Pure. Idealny dla najmłodszych narciarzy, dzięki swojej niskiej wadze, jego ciężar jest praktycznie nieodczuwalny. Fluorescencyjne kolory z odblaskowymi naklejkami maksymalizują widoczność i zmniejszają ryzyko kolizji z innymi narciarzami. Jako bardzo lekki kask, jest odpowiedni dla najmłodszych narciarzy (od 3…

  Wybierz opcje

Podsumowanie

Ranking kasków narciarskich z 2018 roku to cenny przewodnik dla narciarzy, którzy szukają połączenia bezpieczeństwa, wygody i stylu na stoku. Wybór odpowiedniego kasku narciarskiego to inwestycja w zdrowie i komfort podczas jazdy na nartach. Warto skonsultować się z rankingiem, aby dokonać świadomego wyboru, który spełni zarówno wymagania bezpieczeństwa, jak i estetyczne preferencje. Kask narciarski to nie tylko narzędzie ochrony, ale także wyraz indywidualności na zimowej przygodzie.

W ofercie Skilandu dostępne są doskonałej jakości kaski narciarskie, które zapewnią Ci najwyższy stopień bezpieczeństwa podczas Twoich zimowych przygód na stoku. Proponujemy nowoczesne kaski narciarskie od renomowanych producentów, takich jak Uvex, Julbo, Rossignol, Head, POC i innych, którzy gwarantują trwałość, solidność oraz praktyczność swoich produktów. Wszystko to znajdziesz w asortymencie Skiland.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *