Darmowa dostawa kurierem oraz paczkomaty InPost.
Zamów do 15:00 - wysyłka tego samego dnia!!!

Darmowa dostawa kurierem oraz paczkomaty InPost

SKLEP

Kijki narciarskie Scott

Kijki narciarskie Scott, będące nieodłącznym elementem wyposażenia każdego narciarza. Odgrywają kluczową rolę w zapewnieniu stabilności, komfortu i precyzji podczas zjazdów na stokach. Od momentu ich pierwszego powstania, ewoluowały nieustannie. Dostosowywały się do zmieniających się potrzeb i oczekiwań entuzjastów narciarstwa. W dzisiejszych czasach, kijki narciarskie Scott reprezentują szczytowe osiągnięcia technologiczne. Oferują zarówno profesjonalistom, jak i amatorom, niezrównaną jakość, wytrzymałość oraz niezbędne wsparcie podczas każdej trasy narciarskiej.

Kijki narciarskie Scott: Innowacyjne rozwiązania dla każdego narciarza

Kijki narciarskie Scott to nie tylko narzędzie ułatwiające utrzymanie równowagi podczas zjazdów. To również wyraz najnowszych osiągnięć technologicznych i ergonomicznego designu. Dzięki ciągłym badaniom i testom marka Scott stale udoskonala swoje produkty. Jednocześnie dba o to, aby spełniały one najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz wygody użytkowania. Wśród głównych innowacji znajdują się lekkie materiały konstrukcyjne, zaawansowane systemy regulacji długości i wyprofilowane uchwyty. Zapewniają one optymalną kontrolę i komfort nawet podczas najbardziej wymagających zjazdów.

Komfort i precyzja: Kluczowe cechy kijków narciarskich Scott

Podczas gdy niektórzy narciarze mogą bagatelizować znaczenie właściwego doboru kijków, prawdziwi pasjonaci doskonale zdają sobie sprawę, jak istotną rolę odgrywają one w ich osiągnięciach na stoku. Kijki narciarskie Scott, oparte na zaawansowanych technologiach i wieloletnim doświadczeniu marki, oferują nie tylko niezbędne wsparcie. Podnoszą również poziom komfortu i precyzji podczas jazdy. Dzięki nim narciarze mogą skoncentrować się wyłącznie na swoich umiejętnościach i cieszyć się pełnią emocji towarzyszących narciarskim przejażdżkom.

 • KIJE KOMPERDELL CARBON CLOUD DARK KNIGHT - 2020/21
  610,99 

  Kije Komperdell Carbon Cloudto najlżejsze kije narciarskie na rynku. Cechują się o 40% mniejszą masą niż konwencjonalne kije carbonowe! Już po pierwszym uchwyceniu kija, możesz wyraźnie poczuć, co czyni go tak wyjątkowym- Ekstremalna lekkość w połączeniu ze szlachetnym designem sprawia, że każdy chce je mieć! DANE TECHNICZNE: •Długości: 110-135 cm…

  Wybierz opcje
 • kije komperdell descent ti red
  289,00 

  KIJE KOMPERDELL DESCENT TI RED

  Wybierz opcje
 • komperdell provolution green
  135,00 

  KIJE KOMPERDELL PROVOLUTION GREEN

  Wybierz opcje
 • KIJE KOMPERDELL NATIONALTEAM 18MM - 2020/21
  375,99 

  Kije Komperdell Nationalteam 18mm– Przeznaczone dla zaawansowanych narciarzy. Kije zostały wykonane z trwałego, odpornego i wyjątkowo wytrzymałego aluminium 7075-T6, który gwarantuje maksymalną siłę trzymania i stabilność oraz dobre wyważenie. Gumowa rękojeść zapewnia optymalny chwyt i poczucie pewności chwytu. Co więcej, jego charakterystyczna zielono-czarna konstrukcja wyróżnia się z tłumu. Ten kij…

  Wybierz opcje

Wybór idealnych kijków narciarskich zjazdowych: Kluczowe czynniki wpływające na optymalną jazdę

Kijki narciarskie zjazdowe są kluczowym elementem wyposażenia każdego narciarza zjazdowego, wspierając kontrolę i stabilność na stoku. Poprawiają one balans, umożliwiają precyzyjne manewrowanie oraz pomagają w utrzymaniu odpowiedniej techniki jazdy. Dzięki odpowiednio dobranym kijkom narciarskim narciarz może lepiej radzić sobie w różnych warunkach terenowych i atmosferycznych, minimalizując zagrożenie utraty kontroli nad deskami.
Warto zauważyć, że kijki narciarskie zjazdowe nie tylko wspierają pewność, ale także pomagają redukować zmęczenie mięśni. Poprzez sprawiedliwe rozłożenie ciężaru na dolne partie ciała, kijki umożliwiają skuteczniejsze wykorzystanie mięśni, co przekłada się na rozszerzony i wygodniejszy okres spędzony na trasie. Dlatego też ważne jest, aby dobrać kijki odpowiednie pod względem długości i materiału, by były jak najbardziej dopasowane do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika.

 • KIJE ROSSIGNOL HERO SL
  395,00 

  Kije Rossignol Hero SL to wysokiej jakości kije narciarskie przeznaczone do szybkiej sportowej jazdy. Wykonane zostały w całości z materiału o wysokiej odporności na deformację czy uderzenia. W konstrukcji bardziej zaostrzono krawędzie sprawiając, że przekrój kija zbliżony jest do kształtu trójkąta w celu maksymalnego wzmocnienia jego wytrzymałości. Lekka waga i…

  Wybierz opcje
 • KIJE KOMPERDELL NATIONALTEAM SUPER-G JUNIOR
  380,00 

  KIJE KOMPERDELL NATIONALTEAM SUPER-G JUNIOR Kije narciarskie marki Komperdell posiadają aerodynamiczne wygięcie dla osiągnięcia maksymalnych prędkości. – wykonane z aluminium – średnica 16 mm Rozmiary: 105, 110, 115

  Wybierz opcje
 • kije komperdell descent ti red
  289,00 

  KIJE KOMPERDELL DESCENT TI RED

  Wybierz opcje
 • KIJE KOMPERDELL CARBON CLOUD DARK KNIGHT - 2020/21
  610,99 

  Kije Komperdell Carbon Cloudto najlżejsze kije narciarskie na rynku. Cechują się o 40% mniejszą masą niż konwencjonalne kije carbonowe! Już po pierwszym uchwyceniu kija, możesz wyraźnie poczuć, co czyni go tak wyjątkowym- Ekstremalna lekkość w połączeniu ze szlachetnym designem sprawia, że każdy chce je mieć! DANE TECHNICZNE: •Długości: 110-135 cm…

  Wybierz opcje

Wyjątkowa jakość i perfekcyjny design: Kije narciarskie Scott

Kije narciarskie Scott to połączenie niezrównanej jakości wykonania z minimalistycznym, ale niezwykle efektownym designem. Każdy detal został starannie przemyślany, aby zapewnić narciarzom maksymalną wydajność i komfort podczas jazdy. Kije Scott wyróżniają się nie tylko swoją estetyką, ale przede wszystkim doskonałymi parametrami technicznymi. Szybko stają się one nieodłącznym elementem wyposażenia każdego miłośnika narciarstwa.

Zaawansowane technologie stosowane przy produkcji kijów narciarskich Scott zapewniają nie tylko doskonałą kontrolę i stabilność na stoku, ale także zapewniają optymalną reakcję na każdy ruch narciarza. Dzięki zastosowaniu lekkich, ale wytrzymałych materiałów, kije Scott są niezwykle trwałe. Znacznie zmniejszają obciążenie mięśni podczas jazdy. Bez względu na warunki na stoku, kije narciarskie Scott pozwalają cieszyć się pełną swobodą i kontrolą podczas zjazdów.

Skiland – twoja brama do świata narciarstwa!

Bez względu na Twój poziom zaawansowania, w Skilandzie znajdziesz idealne kije narciarskie, które spełnią Twoje oczekiwania. Nasz bogaty wybór renomowanych producentów daje Ci możliwość znalezienia modelu idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb i preferencji. To miejsce, gdzie Twoja pasja staje się rzeczywistością, gdzie każdy zjazd staje się niezapomnianym doświadczeniem na stoku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *