Darmowa dostawa kurierem oraz paczkomaty InPost.
Zamów do 15:00 - wysyłka tego samego dnia!!!

Darmowa dostawa kurierem oraz paczkomaty InPost

SKLEP

Komfort i wydajność na stoku: Przewodnik po wkładkach narciarskich SidasWkładki narciarskie odgrywają kluczową rolę w komforcie i wydajności podczas jazdy na nartach. Jednym z wiodących producentów wkładek narciarskich jest Sidas, firma znana z wysokiej jakości i innowacyjnych rozwiązań. W tym wpisie na blogu przyjrzymy się czterem popularnym modelom wkładek Sidas: WINTER 3D PERFORMANCE, WINTER 3D MERINO, WINTER 3FEET, oraz 3FEET MERINO. Sprawdźmy, jakie są różnice między nimi i dlaczego warto je stosować.

SIDAS WINTER 3D PERFORMANCE

Wkładki Winter 3D Performance to rewolucyjny produkt inspirowany rozwiązaniami stworzonymi dla zawodników Pucharu Świata w narciarstwie. Dzięki ich innowacyjnemu kształtowi 3D, ruchy ciała są skuteczniej przenoszone na narty, co pozwala na większą stabilność pięty i bardziej precyzyjne skręcanie.

Wkładki te zapewniają nie tylko doskonałą kontrolę nad nartami, ale także znaczący komfort podczas jazdy. Izolująca folia aluminiowa i pianka EVA pod stopami chronią przed zimnem, co pozwala narciarzom cieszyć się jazdą bez odczuwania nieprzyjemnego chłodu.

Dzięki Winter 3D Performance, narciarze mogą poczuć się pewniej i wygodniej na stoku, co przekłada się na jeszcze większą przyjemność z jazdy. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą osiągnąć najlepsze wyniki i cieszyć się sportem bez zbędnego dyskomfortu.

 

SIDAS WINTER 3D MERINO

Wkładki WINTER 3D MERINO łączą zalety modelu WINTER 3D PERFORMANCE z dodatkowymi korzyściami wynikającymi z zastosowania wełny merino Wełna merino jest naturalnym materiałem o doskonałych właściwościach termoizolacyjnych i oddychających, co sprawia, że wkładki te są jeszcze bardziej komfortowe w chłodnych warunkach. Ponadto, wełna merino ma właściwości antybakteryjne, co pomaga zapobiegać nieprzyjemnym zapachom.

SIDAS WINTER 3FEET

Wkładki WINTER 3FEET to propozycja dla narciarzy poszukujących wsparcia dla swoich stóp w trzech różnych kategoriach wysokości podbicia: niskie, średnie i wysokie. Dzięki temu, każdy narciarz może wybrać wkładkę idealnie dopasowaną do swojej stopy. Wkładki te są wykonane z materiału EVA, który zapewnia dobrą izolację termiczną. Model WINTER 3FEET to doskonały wybór dla narciarzy, którzy chcą dopasować wkładkę do swojej indywidualnej anatomii stopy.

SIDAS 3FEET MERINO

Model 3FEET MERINO łączy zalety wkładek WINTER 3FEET z korzyściami wynikającymi z zastosowania wełny merino. Dzięki temu, wkładki te oferują nie tylko dopasowanie do różnych wysokości podbicia, ale także doskonałe właściwości termoizolacyjne i oddychające wełny merino. Właściwości antybakteryjne wełny pomagają utrzymać świeżość i komfort nawet podczas długich dni na stoku.

Podsumowanie:

  • WINTER 3D PERFORMANCE: dla narciarzy szukających doskonałego dopasowania i wsparcia dzięki technologii 3D i materiałowi EVA.
  • WINTER 3D MERINO: dla narciarzy, którzy cenią sobie dodatkowy komfort termiczny i antybakteryjne właściwości wełny merino.
  • WINTER 3FEET: dla narciarzy poszukujących indywidualnie dopasowanych wkładek do wysokości podbicia, wykonanych z materiału EVA.
  • 3FEET MERINO: dla tych, którzy chcą połączyć zalety indywidualnego dopasowania do wysokości podbicia z komfortem termicznym wełny merino.

Wybór odpowiednich wkładek narciarskich jest kluczowy dla komfortu i osiągów na stoku. Sidas oferuje różnorodne modele, które spełnią oczekiwania każdego narciarza. Przed dokonaniem zakupu warto skonsultować się z ekspertem lub skorzystać z profesjonalnego dopasowania wkładek w autoryzowanym punkcie sprzedaży. W Skiland oferujemy kompleksową obsługę w zakresie dopasowania wkładek. 

Teraz, gdy znasz różnice między modelami wkładek narciarskich Sidas, możesz dokonać świadomego wyboru, który przyczyni się do zwiększenia komfortu i wydajności na stoku. Zapewnij swoim stopom najlepsze wsparcie i ciesz się każdym zjazdem na nartach z wkładkami Sidas!