Darmowa dostawa kurierem oraz paczkomaty InPost.
Zamów do 15:00 - wysyłka tego samego dnia!!!

Darmowa dostawa kurierem oraz paczkomaty InPost

SKLEP

Narty Rossignol Forza- Nowośc sezonu 2024

Narty Rossignol Forza to rewolucyjna linia nart carvingowych, która przełamuje tradycyjne ograniczenia narciarstwa na stoku. Skonstruowane z myślą o różnorodnych potrzebach narciarzy, narty te łączą w sobie stabilność, moc i przyspieszenie, oferując zupełnie nowe doświadczenie na stoku. W tym artykule przedstawimy różne modele nart Forza oraz ich główne cechy, które sprawią, że poczujesz pełną moc carvingu.

FORZA 20° V – Idealne dla początkujących i średniozaawansowanych narciarzy

Narty Forza 20° V są niezwykle odpowiednie dla narciarzy, którzy pragną rozpocząć wycinanie skrętów o mniejszym promieniu. Z uwagi na ich przeznaczenie, sprawią, że nauka jazdy na krawędzi stanie się zdecydowanie łatwiejsza.

FORZA 40° V-CA – Innowacyjna konstrukcja dla różnych poziomów zaawansowania

Model Forza 40° V-TI CA to narty dostosowane do potrzeb narciarzy o różnym poziomie zaawansowania. Dzięki innowacyjnej konstrukcji, te narty oferują niezrównaną przyczepność oraz szybką zmianę kierunku skrętu.

FORZA 50° V-CAM – Nowy standard dla zaawansowanego carvingu

Rossignol wprowadza Forza 50° V-CAM, który odmienia podejście do zaawansowanego carwingu. Łącząc szerokie taliowanie z Oversize Sidecut, te narty umożliwiają pewne wejście na krawędź i doskonałą kontrolę podczas skrętów. Dzięki zastosowaniu konstrukcji inspirowanej wyścigami, Forza 50° V-CAM oferuje innowacyjny design, który gwarantuje ekstremalne wychylenie w łukach i niezapomniane wrażenia.

FORZA 60° V-Ti – Maksymalna kątowość i kontrola dla zaawansowanych narciarzy

Dla zaawansowanych narciarzy, model FORZA 60° V-TI reprezentuje carving w swoim czystym stanie. Narty te umożliwiają agresywną kątowość i maksymalną kontrolę przez łuki o wysokiej prędkości. W połączeniu z sprawdzoną konstrukcją wyścigową, ta innowacyjna forma pozwala Ci latać od skrętu do skrętu z pełnym zaangaż

FORZA 70° V-Ti – Najwyższy poziom osiągów dla profesjonalistów

Rossignol Forza 70° V-Ti to narty dla wymagających narciarzy i profesjonalistów. Oferują ekstremalne prędkości i precyzję dzięki zaawansowanej konstrukcji.

Lekka i wytrzymała konstrukcja

Konstrukcja łączy lekkość i wytrzymałość dzięki tytanowi i węglowym włóknom. Technologia Air Tip zwiększa zwrotność i stabilność.

narty rossignol forza budowa

Precyzja i kontrola

Zastosowanie technologii Dual Core w modelu Forza 70° V-Ti zapewnia niezrównaną precyzję i kontrolę podczas jazdy, niezależnie od warunków na stoku. Dual Core to połączenie dwóch różnych gęstości materiału, które wzmacniają rdzeń narty i zwiększają jej sztywność.

Wysoka prędkość i płynność jazdy

Narty Forza 70° V-Ti to gwarancja wysokiej prędkości i płynności jazdy. Dzięki technologii Vibration Absorption System, drgania są skutecznie tłumione, co pozwala na osiągnięcie większych prędkości, zachowując jednocześnie komfort i kontrolę.

Podsumowanie

Rossignol Forza to linia nart, która zadowoli każdego narciarza – od początkującego, przez zaawansowanego, aż po profesjonalistę. Wybierając odpowiedni model, można cieszyć się niesamowitą mocą carvingu oraz doskonale dopasować narty do swoich umiejętności i preferencji na stoku.

narty rossignol forza 70