Darmowa dostawa kurierem oraz paczkomaty InPost.
Zamów do 15:00 - wysyłka tego samego dnia!!!

Darmowa dostawa kurierem oraz paczkomaty InPost

SKLEP

Salomon kije biegowe

Salomon kije biegowe to nie tylko narzędzia do poprawy wydajności podczas treningów biegowych, ale także symbol aktywnego życia na świeżym powietrzu. Od lat marka Salomon zdobywa zaufanie biegaczy, oferując niezawodne produkty, które integrują innowacyjne technologie z wygodą i wydajnością. Kije biegowe Salomon są nieodłącznym elementem ekwipunku dla tych, którzy cenią sobie dynamikę, stabilność i ergonomię podczas swoich outdoorowych aktywności.

Rozwój aktywności na świeżym powietrzu z Salomon kije biegowe: komfort, wydajność i styl

Kiedy myślimy o Salomon kije biegowe, od razu przychodzi nam na myśl niezrównana jakość i precyzja wykonania. Marka ta od lat stoi na czele innowacji. Dostarcza biegaczom narzędzia, które nie tylko pomagają w poprawie wyników, ale także zapewniają komfort i stabilność na trasie. Dzięki zaawansowanym technologiom oraz starannemu doborowi materiałów, kije biegowe Salomon są niezastąpionym wsparciem dla profesjonalistów i amatorów podczas każdego treningu czy zawodów.

Wybór odpowiednich kijów biegowych może mieć kluczowe znaczenie dla osiągnięcia sukcesu w treningach i zawodach. Salomon kije biegowe wyróżniają się nie tylko swoim nowoczesnym designem, ale także przemyślaną konstrukcją, która uwzględnia potrzeby każdego biegacza. Bez względu na poziom zaawansowania czy preferowany teren do biegania, marka Salomon oferuje szeroki wybór kijów. Z łatwością sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników.

 • KIJE KOMPERDELL CARBON CLOUD DARK KNIGHT - 2020/21
  610,99 

  Kije Komperdell Carbon Cloudto najlżejsze kije narciarskie na rynku. Cechują się o 40% mniejszą masą niż konwencjonalne kije carbonowe! Już po pierwszym uchwyceniu kija, możesz wyraźnie poczuć, co czyni go tak wyjątkowym- Ekstremalna lekkość w połączeniu ze szlachetnym designem sprawia, że każdy chce je mieć! DANE TECHNICZNE: •Długości: 110-135 cm…

  Wybierz opcje
 • kije komperdell descent ti red
  289,00 

  KIJE KOMPERDELL DESCENT TI RED

  Wybierz opcje
 • komperdell provolution green
  135,00 

  KIJE KOMPERDELL PROVOLUTION GREEN

  Wybierz opcje
 • KIJE KOMPERDELL NATIONALTEAM 18MM - 2020/21
  375,99 

  Kije Komperdell Nationalteam 18mm– Przeznaczone dla zaawansowanych narciarzy. Kije zostały wykonane z trwałego, odpornego i wyjątkowo wytrzymałego aluminium 7075-T6, który gwarantuje maksymalną siłę trzymania i stabilność oraz dobre wyważenie. Gumowa rękojeść zapewnia optymalny chwyt i poczucie pewności chwytu. Co więcej, jego charakterystyczna zielono-czarna konstrukcja wyróżnia się z tłumu. Ten kij…

  Wybierz opcje

Sekrety skutecznej jazdy na biegówkach dzięki kijkom

Historia kijków do jazdy biegowej obejmuje wiele zmian i innowacji, które przyczyniły się do polepszenia wydajności i wygody jazdy. Począwszy od podstawowych drewnianych kijów, przez klasyczne modele ze stali, aż po współczesne kijki wykonane z zaawansowanych materiałów kompozytowych.
W dzisiejszych czasach kijki narciarskie biegowe są opracowywane z myślą o uzyskaniu maksymalnej efektywności. Nowatorskie materiały, w tym takie jak węglowe włókna czy aluminium, pozwalają na osiągnięcie lekkości i sztywności, co odzwierciedla się na szybszą i bardziej stabilną jazdę.
Wybór dobrych kijków narciarskich biegowych oraz władanie techniki ich stosowania są ważne dla realizacji sukcesu na biegówkach. Ćwiczenia mające na celu doskonalenie techniki jazdy oraz wykorzystanie mocy wszystkich mięśni mogą istotnie poprawić wydajność i wygodę podczas treningów i zawodów.

Nieustanne doskonalenie – Wizja przyszłości Salomon kije biegowe

Salomon, jako marka z długą tradycją i historią, nieustannie dąży do doskonalenia swoich produktów i procesów produkcyjnych. Każdy nowy model kijów narciarskich jest owocem nie tylko ciągłych badań i testów, ale także wizji przyszłości. Marka skupia się na zapewnieniu użytkownikom nie tylko doskonałych osiągów, ale także maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa na stoku. Dzięki temu kijki Salomon nie tylko sprostają, ale także przewyższą oczekiwania nawet najbardziej wymagających narciarzy. Stanowią niezrównane narzędzie do osiągania mistrzostwa na śniegu.

W Salomonie doskonalenie produktów to nie tylko proces, ale także pasja i zaangażowanie całego zespołu. Każdy nowy model kijów narciarskich jest wynikiem nie tylko badań i testów, ale także kreatywnego podejścia i wizji przyszłości. Dzięki temu kijki Salomon nie tylko spełniają, ale także przewyższają oczekiwania użytkowników, stanowiąc niezaprzeczalny znak doskonałości i innowacji.

Skiland – miejsce, gdzie narciarstwo staje się pasją!

Odkryj szeroki świat doskonałych kijów narciarskich, który czeka na Ciebie w Skilandzie. Tutaj, niezależnie od Twoich preferencji, poziomu zaawansowania czy specyficznych wymagań, z pewnością znajdziesz model idealnie dopasowany do swoich potrzeb. Wspaniała różnorodność produktów najwyższej jakości, oferowanych przez renomowanych producentów, otwiera przed Tobą nieograniczone możliwości na stoku. Zapewnia nie tylko doskonałe osiągi, ale także niezapomniane doznania podczas każdego zjazdu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *