Darmowa dostawa kurierem oraz paczkomaty InPost.
Zamów do 15:00 - wysyłka tego samego dnia!!!

Darmowa dostawa kurierem oraz paczkomaty InPost

SKLEP

Szyba do kasku narciarskiego Wed’ze

Szyba do kasku narciarskiego Wed’ze to rozwiązanie, które wprowadza nowy wymiar zarówno w ochronie, jak i komforcie narciarzy na stoku. Ta innowacyjna szyba to element, który łączy w sobie styl, wygodę oraz bezpieczeństwo, stanowiąc odpowiedź na potrzeby współczesnych narciarzy. Szyba do kasku narciarskiego Wed’ze to wyraz zaawansowanej technologii i projektowania, która przynosi wiele korzyści podczas zimowych przygód na stoku.

 • Kask narciarski poc obex bc mips Sale
  Original price was: 1250,00 zł.Current price is: 1000,00 zł.

  Kask narciarski POC Obex BC MIPS POC Obex BC MIPS, który jest nie tylko niezawodnym kaskiem na narty, ale również idealnym rozwiązaniem dla miłośników snowboardu. Bez względu na to, czy szukasz kasku POC męskiego, czy kasku POC damskiego, Obex BC MIPS jest uniwersalnym wyborem, który łączy bezpieczeństwo, wygodę i funkcjonalność.…

  Wybierz opcje
 • KASK POC MENINX RS MIPS URANIUM BLACK/NATRIUM BLUE MATT Sale
  Original price was: 1330,00 zł.Current price is: 1064,00 zł.

  Kask Poc Meninx RS MIPS  został stworzony aby spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa. Ten lekki kask został wyposażony w najnowocześniejsze technologie. Skorupa ABS w połączeniu z wyściółką EPS i EPP zapewniają maksymalną ochronę przy niskiej wadze kasku, nie odbierając komfortu użytkowania. Technologia MIPS  skutecznie niweluje siły rotacyjne, będące jedną z głównych przyczyn…

  Wybierz opcje
 • KASK POC MENINX LEAD BLUE Sale
  Original price was: 1100,00 zł.Current price is: 880,00 zł.

  Kask Poc Meninx został stworzony aby spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa. Ten lekki kask został wyposażony w najnowocześniejsze technologie. Skorupa ABS w połączeniu z wyściółką EPS i EPP zapewniają maksymalną ochronę przy niskiej wadze kasku, nie odbierając komfortu użytkowania.

  Wybierz opcje
 • KASK HEAD RACHEL BLACK Sale
  Original price was: 900,00 zł.Current price is: 720,00 zł.

  Kask narciarski Head RACHEL z zintegrowaną szybą sferyczną, która pozwala na zwiększenie zasięgu wzroku, jest wielokrotnie nagradzanym modelem. Szyba sferyczna cechuje się ustalonym pionowym i poziomym zakrzywieniem, zapewniającym znakomite pole widzenia, co pomaga w szybkim reagowaniu na niebezpieczne sytuacje. Czapeczka wewnętrzna, idealnie dopasowująca się do głowy, wykonana została z miękkiego…

  Wybierz opcje

Szyba do kasku narciarskiego Wed’ze: widoczność, ochrona i wygoda na stoku

W świetle coraz bardziej zaawansowanych technologii związanych z kaskami narciarskimi, elementem, który zyskuje na znaczeniu, jest szyba. Szyba do kasku narciarskiego, a w szczególności te oferowane przez markę Wed’ze, to innowacyjne rozwiązanie. Ma ogromny wpływ na komfort, bezpieczeństwo i jakość Twojej jazdy na nartach.

Widoczność i ochrona

Szyba do kasku narciarskiego jest więcej niż tylko estetycznym dodatkiem. To kluczowy element, który ma wpływ na Twoją widoczność podczas zjazdów. Szyby do kasków narciarskich marki Wed’ze są wykonane z materiałów o wysokiej jakości optycznej, co gwarantuje klarowność widoku nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Niezależnie od tego, czy słońce świeci mocno, czy pada śnieg, szyba zapewni Ci jasny i precyzyjny obraz otoczenia.

Ochrona przed czynnikami zewnętrznymi

Szyba do kasku narciarskiego Wed’ze to także dodatkowa ochrona Twoich oczu i twarzy przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Chroni przed owiewaniem wiatrem, opadami śniegu i potencjalnymi zarysowaniami. To szczególnie istotne podczas dynamicznych zjazdów, kiedy prędkość i zmienne warunki atmosferyczne mogą wpłynąć na komfort i widoczność.

Zaawansowane technologie

Marka Wed’ze znana jest z wykorzystywania zaawansowanych technologii w produkcji kasków narciarskich. Szyba do kasku narciarskiego nie jest wyjątkiem. Wiele szyb Wed’ze posiada specjalne powłoki anty-mgłowe i anty-zaryszeniowe. Dzięki temu nie tylko masz pewność, że szyba nie zaparuje się w trudnych warunkach, ale także że będzie ona wytrzymała i długo zachowa swoją przejrzystość.

 • KASK POC MENINX URANIUM BLACK MATT Sale
  Original price was: 1100,00 zł.Current price is: 880,00 zł.

  Kask Poc Meninx został stworzony aby spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa. Ten lekki kask został wyposażony w najnowocześniejsze technologie. Skorupa ABS w połączeniu z wyściółką EPS i EPP zapewniają maksymalną ochronę przy niskiej wadze kasku, nie odbierając komfortu użytkowania.

  Wybierz opcje
 • Sale
  Original price was: 650,00 zł.Current price is: 520,00 zł.

  Kask Poc POCito Obex SPIN oparty jest na bardzo lekkim Obex Pure. Idealny dla najmłodszych narciarzy, dzięki swojej niskiej wadze, jego ciężar jest praktycznie nieodczuwalny. Fluorescencyjne kolory z odblaskowymi naklejkami maksymalizują widoczność i zmniejszają ryzyko kolizji z innymi narciarzami. Jako bardzo lekki kask, jest odpowiedni dla najmłodszych narciarzy (od 3…

  Wybierz opcje
 • KASK HEAD RADAR 5K PHOTO MIPS BLACK Sale
  Original price was: 1750,00 zł.Current price is: 1400,00 zł.

  Kask narciarski Head RADAR 5K PHOTO MIPS z wbudowaną szybą fotochromatyczną, która dzięki innowacyjnej technologii 5K automatycznie dostosowuje swój odcień do panujących warunków pogodowych, jest wielokrotnie nagradzanym modelem. Technologia 5K dzięki swoim właściwościom pozwala dotrzeć większej ilości światła do oka w pochmurne dni, natomiast kiedy świeci słońce blokuje promienie UV…

  Wybierz opcje
 • Sale
  Original price was: 800,00 zł.Current price is: 640,00 zł.

  Kask POCito to kask w którym zastosowano te same technologie co w kaskach serii RACE, dodatkowo zapewniają lepszą amortyzację uderzeń przy mniejszych prędkościach. W kask została wbudowana powłoka aramidowa, zwiększająca wytrzymałość na uderzenia. Kask posiada również regulację rozmiaru, dzięki czemu może rosnąć wraz z dzieckiem. Fluorescencyjne kolory z odblaskowymi naklejkami maksymalizują…

  Wybierz opcje

Wygoda i styl

Szyba do kasku na narty Wed’ze nie tylko zapewnia ochronę i doskonałą widoczność, ale także wpływa na Twoją wygodę. Dostępne są szyby różnych tonacji, które mogą korygować odbicia światła i poprawiać kontrast w zależności od warunków na stoku. Dodatkowo, wybór szyby w odpowiedniej tonacji może być także kwestią stylu, który wpłynie na całość Twojego wizerunku na stoku.

Podsumowanie

Szyba do kasku narciarskiego marki Wed’ze to innowacyjne rozwiązanie, które łączy w sobie widoczność, ochronę i komfort podczas jazdy na nartach. Zaawansowane technologie, wysoka jakość materiałów i różnorodność tonacji pozwalają dostosować szybę do panujących warunków oraz własnych preferencji. Wybierając kask narciarski z szybą Wed’ze, inwestujesz w swoje bezpieczeństwo, widoczność i styl na stoku.

W sklepie Skiland znajdziesz znakomitej jakości kaski narciarskie, które zapewnią Ci najwyższy poziom ochrony podczas uprawiania sportów zimowych. Oferujemy nowoczesne kaski narciarskie od renomowanych producentów: Uvex, Julbo, Rossignol, Head, POC i innych, gwarantujących wytrzymałość, solidność i praktyczność swych artykułów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *