Darmowa dostawa kurierem oraz paczkomaty InPost.
Zamów do 15:00 - wysyłka tego samego dnia!!!

Darmowa dostawa kurierem oraz paczkomaty InPost

SKLEP

Technologia Butów Narciarskich Tecnica: Bliskie Spojrzenie na Serię Mach 1 i Mach Sport

Każdy zapalony narciarz zdaje sobie sprawę z istotności odpowiedniego obuwia narciarskiego. Buty narciarskie marki Tecnica są uważane za pionierów w zakresie innowacji – gwarantują komfort, idealne dopasowanie i niezrównaną wydajność. W poniższym tekście skupimy się na szczegółach serii Tecnica Mach 1 i Mach Sport, zwracając uwagę na ich innowacyjne technologie.

Buty Narciarskie Tecnica Mach 1 – Pierwszy Wybór Profesjonalistów

 • Modele Męskie Mach 1: 110 TD GW, 120 TD GW, 130 TD GW Te męskie modele wyróżniają się nie tylko twardością, ale także dopasowaniem. Oferują trzy wersje szerokości: LV, MV i HV, co pozwala idealnie dostosować but do Twojej stopy.
 • Modele Damskie Mach 1: 95 TD GW, 105 TD GW Stworzone specjalnie z myślą o anatomicznych potrzebach pań, te modele łączą w sobie komfort i wydajność.

Rozróżnienie pomiędzy wersjami LV, MV i HV

Dzięki technologii “VOLUME CONCEPT”, Tecnica proponuje różne szerokości butów:

 • LV (Low Volume): 98 mm
 • MV (Mid Volume): 100 mm
 • HV (High Volume): 103 mm Bez względu na budowę stopy, znajdziesz but, który będzie dla Ciebie idealny.

Technologie Wyróżniające Serię Mach 1:

 • C.A.S. Shell: Skorupa C.A.S. posiada anatomiczny kształt, który idealnie dopasowuje się do kształtu stopy. Zapewnia to lepsze początkowe dopasowanie zaraz po wyjęciu z pudełka. Wypukłości na skorupie zmniejszają napięcie powierzchniowe i ułatwiają nagrzewanie, co sprawia, że dostosowanie skorupy do indywidualnych potrzeb jest łatwiejsze. Skorupa utrzymuje nowy kształt lepiej i przez dłuższy czas.
 • C.A.S. Liner: C.A.S. zrewolucjonizowało buty narciarskie pod względem dopasowania i personalizacji. Wkładki są anatomicznie kształtowane, co gwarantuje optymalny komfort oraz doskonałe trzymanie pięty. Wewnętrzna część wkładki jest kształtowana tak, aby idealnie pasować do stopy, podczas gdy zewnętrzna część dopasowuje się i konformuje z kształtem skorupy. Dwugęstościowy materiał mikrokomórkowy jest trwały i łatwy do dostosowywania. Wkładki C.A.S. są mniej podatne na odkształcenia, co pozwala na zachowanie idealnego dopasowania przez dłuższy czas. stopy.
 • T-Drive: Zapewnia szybsze przejścia między krawędziami narty, podnosi stabilność i precyzję.
 • Celliant®: Podszewka Celliant korzysta z 13 termoreaktywnych minerałów, które przetwarzają ciepło ciała na energię podczerwieni. Podczerwień wnika głęboko w tkankę, co sprzyja lepszemu krążeniu, zwiększonemu dopływowi tlenu i przepływowi krwi. Efektem jest zwiększone ciepło, lepsza wydajność, stabilna regulacja temperatury oraz szybsza regeneracja. Dodatek wełny jagnięcej dodatkowo poprawia izolacyjność buta.
 • Lift Lock Buckles: Nowoczesne klamry, które nie zaczepiają podczas zakładania butów.
 • Grip Walk: System podeszwy, który oferuje doskonałą przyczepność podczas chodzenia po śliskim terenie.

Buty Narciarskie Tecnica Mach Sport – Komfort i Wydajność w Jednym

 • Model Męski Mach Sport: 100 GW Zaprojektowany z myślą o tych, którzy szukają komfortu bez kompromisów w zakresie wydajności.
 • Model Damski Mach Sport: 85 GW Łączy zaawansowane technologie z komfortem noszenia.

Technologie Wyróżniające Serię Mach Sport:

 • N.F.S. Liner: Wewnętrzne wyścielenie buta, które gwarantuje komfort i ciepło.
 • Quick Instep: Ułatwia zakładanie i zdejmowanie butów. Podobnie jak w serii Mach 1, buty Mach Sport wykorzystują technologie Grip Walk i C.A.S. Cuff Adapt (zwiększenie komfortu w okolicach łydek)


Buty Narciarskie Tecnica w Skiland: Dlaczego Są One Tak Wyjątkowe?

Buty narciarskie Tecnica to nie tylko technologia, ale przede wszystkim komfort, jakość i precyzyjne dopasowanie. W Skiland doskonale rozumiemy, jak ważne jest to dla narciarzy. Dlatego oferujemy naszym klientom możliwość indywidualnego dostosowania butów, aby każdy mógł cieszyć się z jazdy na nartach w pełni.

Dlaczego warto postawić na buty Tecnica w Skiland?

 1. Idealne Dopasowanie dla Ciebie: W Skiland korzystamy z profesjonalnych narzędzi przystosowanych do butów Tecnica. Dzięki temu możemy dostosować obuwie dokładnie do kształtu Twojej stopy. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz termoformowania wewnętrznych botków, czy frezowania, zapewniamy ci maksymalny komfort na stoku.
 2. Nowoczesne Technologie: Buty Tecnica to prawdziwe cudo techniki. System C.A.S. pozwala na idealne dopasowanie buta, a T-Drive zwiększa stabilność podczas jazdy. To tylko niektóre z wielu innowacji, które sprawiają, że jazda na nartach staje się jeszcze bardziej przyjemna.
 3. Jakość i Profesjonalizm: Skorupy butów Tecnica są bardzo elastyczne i łatwe do modelowania, co sprawia, że proces dopasowywania buta jest szybki i skuteczny. Nasz doświadczony zespół specjalistów dba o to, by każdy klient opuszczał sklep z uśmiechem na twarzy i pewnością, że dokonał dobrego wyboru.

Podsumowując:

W Skiland stawiamy na indywidualne podejście do klienta. Dlatego tak bardzo cenimy sobie buty narciarskie Tecnica – dzięki nim możemy oferować narciarzom obuwie, które jest nie tylko wygodne, ale także doskonale dopasowane do ich potrzeb. Inwestując w buty Tecnica, inwestujesz w swoją przyjemność z jazdy na nartach. Jeśli szukasz idealnych butów narciarskich, zapraszamy do Skiland!