Darmowa dostawa kurierem oraz paczkomaty InPost.
Zamów do 15:00 - wysyłka tego samego dnia!!!

Darmowa dostawa kurierem oraz paczkomaty InPost

SKLEP

Marka Julbo

 
 

 

 

JulboJulbo należy do wiodących firm narciarskich. Marka ta działa na rynku już od 1888 roku i została założona we Francji przez Jules’a Bauda. To ogromne doświadczenie i mocna pozycja na rynku sprawiły, że Julbo cieszy się uznaniem wielu profesjonalnych sportowców, którzy często ją promują nie tylko poprzez akcje reklamowe, ale przede wszystkim dzięki sukcesom odnoszonym w sprzęcie tej marki – dla firm produkujących sprzęt, odzież i akcesoria sportowe to zawsze najlepsza rekomendacja.

Z najwyższej jakości sprzętu tej uznanej francuskiej marki chętnie korzystają nie tylko profesjonalni sportowcy; cieszy się ona też uznaniem wśród miłośników nart – amatorów, którzy ten sport uprawiają dla czystej przyjemności.

Julbo to przede wszystkim marka techniczna, która produkuje okulary oraz gogle dla zaawansowanych użytkowników. Firma ta może się pochwalić wysoką innowacyjnością – cały proces tworzenia sprzętu odbywa się z zastosowaniem najwyższych technologii – projektowanie, modelowanie, rekonstrukcja w programach 3D – to wszystko czysta wirtuozeria. Współpraca z doradcami technicznymi z zakresu rozwoju oraz doskonalenia produktów umożliwia generowanie innowacji każdego roku. To przekłada się na coraz to nowsze i lepsze koncepcje oprawek okularów, różne rodzaje szkieł i szeroki zakres przyciemnienia.

Koniecznie sprawdź najczęściej wybierane produkty marki Julbo: Gogle Julbo i Kaski Julbo. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.