Darmowa dostawa kurierem oraz paczkomaty InPost.
Zamów do 15:00 - wysyłka tego samego dnia!!!

Darmowa dostawa kurierem oraz paczkomaty InPost

SKLEP

Kask narciarski Salomon junior

Dla młodych entuzjastów zimowych sportów sezon narciarski to czas pełen radości, wyzwań i niezapomnianych przygód na stoku. Jednak w tym wirze aktywności, ważne jest, aby zapewnić dzieciom odpowiednią ochronę. Jednym z kluczowych elementów wyposażenia jest kask narciarski. W tym kontekście Kask Narciarski Salomon Junior wyróżnia się jako produkt, który gwarantuje młodym narciarzom nie tylko bezpieczeństwo, ale także komfort i swobodę podczas ich zimowej przygody.

Doskonała ochrona na pierwszym miejscu

Bezpieczeństwo dzieci na stoku to priorytet dla każdego rodzica. Kask na narty został zaprojektowany z myślą o tym, by zapewnić niezawodną ochronę. Wykorzystując zaawansowane technologie ochronne, takie jak systemy absorpcji uderzeń czy wielowarstwowe konstrukcje, te kaski chronią młode głowy przed potencjalnymi obrażeniami. To pozwala rodzicom cieszyć się spokojem, widząc, że ich dzieci mogą cieszyć się sportem w pełni bezpiecznymi.

 • 650,00 

  Kask Poc POCito Obex SPIN oparty jest na bardzo lekkim Obex Pure. Idealny dla najmłodszych narciarzy, dzięki swojej niskiej wadze, jego ciężar jest praktycznie nieodczuwalny. Fluorescencyjne kolory z odblaskowymi naklejkami maksymalizują widoczność i zmniejszają ryzyko kolizji z innymi narciarzami. Jako bardzo lekki kask, jest odpowiedni dla najmłodszych narciarzy (od 3…

  Wybierz opcje
 • Kask narciarski dla dzieci
  650,00 

  Kask narciarski dla dzieci Poc POCito Obex SPIN oparty jest na bardzo lekkim Obex Pure. Idealny dla najmłodszych narciarzy, dzięki swojej niskiej wadze, jego ciężar jest praktycznie nieodczuwalny. Fluorescencyjne kolory z odblaskowymi naklejkami maksymalizują widoczność i zmniejszają ryzyko kolizji z innymi narciarzami. Jako bardzo lekki kask, jest odpowiedni dla najmłodszych…

  Wybierz opcje
 • 800,00 

  Kask POCito to kask w którym zastosowano te same technologie co w kaskach serii RACE, dodatkowo zapewniają lepszą amortyzację uderzeń przy mniejszych prędkościach. W kask została wbudowana powłoka aramidowa, zwiększająca wytrzymałość na uderzenia. Kask posiada również regulację rozmiaru, dzięki czemu może rosnąć wraz z dzieckiem. Fluorescencyjne kolory z odblaskowymi naklejkami maksymalizują…

  Wybierz opcje
 • 850,00 

  Dziecięcy kask narciarski POCito Fornix to dziecięca wersja nagradzanego kasku Fornix. Kask posiada wzmocnienia aramidowe, świetną wentylację oraz system regulacji rozmiaru, co umożliwia bezpieczne i wygodne dopasowanie. Aramidowe wzmocnienia wraz z piankową wyściółką, czynią ten kask niezwykle bezpieczny przy zachowaniu niskiej wagi. System bezpieczeństwa Mips®- zawiera warstwę o niskim współczynniku…

  Wybierz opcje

Kask Salomon junior to swoboda ruchu  

Kaski narciarskie idą o krok dalej, dbając o komfort noszenia nawet podczas najbardziej dynamicznych zjazdów czy akrobacji na stoku. Zaawansowane systemy regulacji i dopasowania zapewniają, że kask idealnie przylega do kształtu głowy dziecka, eliminując uczucie ucisku czy przesuwania się. Dzięki czemu dzieci mogą skupić się na swojej przygodzie na stoku, nie martwiąc się o dyskomfort.

Kask narciarski Salomon junior dla wszystkich poziomów umiejętności

Kask Narciarski Salomon Junior jest stworzony z myślą o młodych narciarzach na różnych poziomach umiejętności. Czy to dziecko dopiero rozpoczynające swoją zimową przygodę, czy doświadczony mały ekspert, ten kask dostosowuje się do ich potrzeb? Dla rodziców oznacza to, że niezależnie od umiejętności dziecka, mogą oni polegać na produkcie, który również zapewni ochronę i komfort.

Zimowa przygoda pełna bezpieczeństwa i radości

W sezonie narciarskim dzieci potrzebują ochrony, a także swobody, aby cieszyć się sportową przygodą na stoku. Kask Narciarski Salomon Junior to doskonałe połączenie tych dwóch aspektów. Dla młodych narciarzy to produkt, który zapewnia bezpieczeństwo wraz z pełnym komfortem noszenia. Bez względu na umiejętności, wiek czy poziom doświadczenia, kask narciarski Salomon Junior jest niezawodnym towarzyszem każdej młodej przygody na stoku. Dzięki niemu dzieci mogą cieszyć się każdym zjazdem i skokiem w pełni, wiedząc, że ich ochrona i komfort są zagwarantowane.

W sklepie Skiland znajdziesz znakomitej jakości kaski narciarskie, które zapewnią Ci najwyższy poziom ochrony podczas uprawiania sportów zimowych. Oferujemy nowoczesne kaski narciarskie od renomowanych producentów: Uvex, Julbo, Rossignol, Head, POC i innych, gwarantujących wytrzymałość, solidność i praktyczność swych artykułów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *