Darmowa dostawa kurierem oraz paczkomaty InPost.
Zamów do 15:00 - wysyłka tego samego dnia!!!

Darmowa dostawa kurierem oraz paczkomaty InPost

SKLEP

Wypożyczenie kasku narciarskiego

Wypożyczenie kasku narciarskiego to temat, który w ostatnich latach zdobywa coraz większą popularność wśród miłośników zimowych sportów. To praktyczne rozwiązanie, które nie tylko pozwala uniknąć inwestycji w nowy kask, ale także stawia na pierwszym miejscu komfort i bezpieczeństwo narciarza. Dlaczego coraz więcej osób decyduje się na wypożyczenie kasku narciarskiego? Jakie są zalety tego rozwiązania, i na co warto zwrócić uwagę, dokonując takiego wypożyczenia?

 • KASK NARCIARSKI POC AURIC CUT BC MIPS HYDROGEN WHITE MATT - 20 % Off
  880,00 

  Poprzednia najniższa cena: 880,00 .

  Model kasku AURIC CUT BC MIPS HYDROGEN WHITE MATT marki POC został zaprojektowany z myślą o użytku poza trasą. Łączy w sobie dużą wygodę oraz wysoką funkcjonalność użytkowania. Wyposażony został w najnowszy system ochrony przed uderzeniami o nazwie MIPS (Multi-Directional Impact Protection System), który dzięki odpowiedniej budowie pochłania impet uderzeń i…

  Wybierz opcje
 • KASK POC MENINX HYDROGEN WHITE - 20 % Off
  880,00 

  Poprzednia najniższa cena: 770,00 .

  Kask Poc Meninx został stworzony aby spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa. Ten lekki kask został wyposażony w najnowocześniejsze technologie. Skorupa ABS w połączeniu z wyściółką EPS i EPP zapewniają maksymalną ochronę przy niskiej wadze kasku, nie odbierając komfortu użytkowania.

  Wybierz opcje
 • KASK HEAD RACHEL 5K POLA WHITE - 20 % Off
  1080,00 

  Poprzednia najniższa cena: 1080,00 .

  Kask narciarski Head RADAR 5K POLA z wbudowaną szybą polaryzacyjną, która pozwala na patrzenie ze zwiększonym kontrastem dostrzegając wyraźniejsze kolory, jest wielokrotnie nagradzanym modelem. Technologia 5K dzięki swoim właściwościom pozwala dotrzeć większej ilości światła do oka w pochmurne dni, natomiast kiedy świeci słońce blokuje promienie UV i zapobiega dotarciu ich…

  Wybierz opcje
 • KASK POC MENINX LEAD BLUE - 20 % Off
  880,00 

  Poprzednia najniższa cena: 770,00 .

  Kask Poc Meninx został stworzony aby spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa. Ten lekki kask został wyposażony w najnowocześniejsze technologie. Skorupa ABS w połączeniu z wyściółką EPS i EPP zapewniają maksymalną ochronę przy niskiej wadze kasku, nie odbierając komfortu użytkowania.

  Wybierz opcje

Wypożyczenie kasku narciarskiego: bezpieczeństwo na stoku na wyciągnięcie Ręki

Kiedy zbliża się zima, a wraz z nią sezon narciarski, wielu entuzjastów białego szaleństwa szykuje się do wypraw na stoki. Zarówno doświadczeni narciarze, jak i ci, którzy stawiają swoje pierwsze kroki na nartach, zdają sobie sprawę z ważnego faktu. Bezpieczeństwo jest priorytetem numer jeden. Wśród kluczowych elementów ekwipunku narciarskiego, kask narciarski odgrywa istotną rolę w ochronie głowy przed ewentualnymi urazami. Dlatego też wiele osób decyduje się na wypożyczenie kasku narciarskiego, aby cieszyć się sportem w pełni bezpiecznie.

Kask narciarski – niezbędny element ekwipunku

Kask na narty, czasami określany również jako kask na narty, to jedno z najważniejszych zabezpieczeń dla narciarzy i snowboardzistów. W przypadku upadku czy kolizji na stoku głowa jest szczególnie narażona na urazy, dlatego tak istotne jest noszenie odpowiedniego ochronnego nakrycia głowy. Kaski narciarskie są projektowane tak, aby chronić głowę przed uderzeniami i absorbować siłę wstrząsu, minimalizując ryzyko poważnych obrażeń.

 • KASK POC OBEX PURE HYDROGEN WHITE - 2020/21 - 20 % Off
  560,00 

  Poprzednia najniższa cena: 560,00 .

  Kolor: HYDROGEN WHITE

  Wybierz opcje
 • Kask narciarski z szybką HEAD RADAR BLACK - 20 % Off
  720,00 

  Poprzednia najniższa cena: 720,00 .

  Kask narciarski z szybką Head RADAR Produkt w czarnym kolorze ze wbudowaną podwójną szybą sferyczną, która pozwala na zwiększenie zasięgu wzroku, jest wielokrotnie nagradzanym modelem. Szyba sferyczna cechuje się ustalonym pionowym i poziomym zakrzywieniem, zapewniającym znakomite pole widzenia, co pomaga w szybkim reagowaniu na niebezpieczne sytuacje. Czapeczka wewnętrzna, idealnie dopasowująca…

  Wybierz opcje
 • KASK HEAD RADAR 5K PHOTO MIPS BLACK - 20 % Off
  1400,00 

  Poprzednia najniższa cena: 1400,00 .

  Kask narciarski Head RADAR 5K PHOTO MIPS z wbudowaną szybą fotochromatyczną, która dzięki innowacyjnej technologii 5K automatycznie dostosowuje swój odcień do panujących warunków pogodowych, jest wielokrotnie nagradzanym modelem. Technologia 5K dzięki swoim właściwościom pozwala dotrzeć większej ilości światła do oka w pochmurne dni, natomiast kiedy świeci słońce blokuje promienie UV…

  Wybierz opcje
 • KASK HEAD DOWNFORCE MIPS WHITE - 20 % Off
  840,00 

  Poprzednia najniższa cena: 840,00 .

  Kask narciarski racingowy Head DOWNFORCE MIPS WHITE biały stanowi propozycję dla miłośników ekstremalnej jazdy. Niezwykle lekka, a zarazem solidna skorupa została skonstruowana z myślą o sportowcach wszystkich dyscyplin narciarstwa alpejskiego. Zadaniem systemu MIPS, który stanowi dodatkową zintegrowaną z kaskiem warstwę, jest ograniczenie ruchu obrotowego przenoszonego na mózg podczas uderzeń. Projektanci…

  Wybierz opcje

Wypożyczalnie kasków narciarskich – wygoda i bezpieczeństwo

Dla wielu osób, które tylko okazjonalnie udają się na narty, inwestycja we własny kask narciarski może wydawać się zbędna. Tutaj wchodzą w grę wypożyczalnie kasków narciarskich, które oferują rozwiązanie komfortowe i ekonomiczne. Wypożyczenie kasku narciarskiego pozwala korzystać z wysokiej jakości ochrony. Nie angażuje się jednocześnie w duże wydatki związane z zakupem własnego sprzętu.

Zalety wypożyczenia kasku narciarskiego

 1. Ekonomia: Dla osób, które uprawiają narciarstwo tylko przez krótki okres w roku, wypożyczenie kasku jest bardziej opłacalne niż zakup. Wypożyczalnie oferują różnorodność modeli i rozmiarów, co pozwala znaleźć kask idealnie dopasowany do głowy.
 2. Aktualność: Wypożyczalnie kasków często posiadają najnowsze modele, zapewniając dostęp do najnowszych technologii w dziedzinie bezpieczeństwa.
 3. Praktyczność: Wypożyczanie kasku narciarskiego eliminuje potrzebę przenoszenia go w podróży. Wypożyczalnie zazwyczaj znajdują się blisko stoków narciarskich, co ułatwia odbiór i zwrot sprzętu.

Podsumowanie

Wypożyczenie kasku narciarskiego to rozsądne rozwiązanie dla tych, którzy pragną cieszyć się sportem zimowym w pełni bezpiecznie, niekoniecznie angażując się w kosztowny zakup własnego ekwipunku. Kask narciarski jest nieodzownym elementem ochrony, który może znacząco zmniejszyć ryzyko urazów głowy podczas upadków na stoku. Dzięki wypożyczalniom kasków narciarskich każdy może skorzystać z wysokiej jakości ochrony bez konieczności dużej inwestycji. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym narciarzem, czy też dopiero zaczynasz swoją przygodę na stokach. Pamiętaj, że kask narciarski to niezastąpiony towarzysz każdej zimowej przygody.

W sklepie Skiland znajdziesz znakomitej jakości kaski narciarskie, które zapewnią Ci najwyższy poziom ochrony podczas uprawiania sportów zimowych. Oferujemy nowoczesne kaski narciarskie od renomowanych producentów: Uvex, Julbo, Rossignol, Head, POC i innych, gwarantujących wytrzymałość, solidność i praktyczność swych artykułów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *