Darmowa dostawa kurierem oraz paczkomaty InPost.
Zamów do 15:00 - wysyłka tego samego dnia!!!

Darmowa dostawa kurierem oraz paczkomaty InPost

SKLEP

Kaski narciarskie Bielsko

Kiedy myślimy o zimowych przygodach na stokach, fraza “kaski narciarskie Bielsko” pojawia się często w rozmowie. Wówczas wiemy, że przed nami nie tylko miejsce o wyjątkowym klimacie, ale także centrum narciarskiej bezpieczeństwa. Bielsko, otoczone malowniczymi Beskidami, staje się areną dla miłośników narciarstwa, gdzie kaski narciarskie nie tylko są elementem ochrony, lecz także manifestacją troski o bezpieczeństwo na stoku.

 • Kask narciarski z gardą Sale
  Original price was: 1299,00 zł.Current price is: 1039,20 zł.

  Kask narciarski z gardą model ARTIC SL MIPS HYDROGEN WHITE marki POC to kask slalomowy przeznaczony do szybkiej sportowej jazdy. Wyposażono go w system ochrony MIPS(Multi-directional Impact Protection System) który dzięki oddzieleniu wyściółki od skorupy kasku skutecznie chroni nas przed impetem wytworzonym podczas uderzenia. Żeby dodatkowo wzmocnić konstrukcję kasku zaimplementowano w…

  Wybierz opcje
 • KASK POC POCITO SKULL FLUORESCENT PINK - 2019/20 Sale
  Original price was: 800,00 zł.Current price is: 640,00 zł.

  Kask POCito to kask w którym zastosowano te same technologie co w kaskach serii RACE, dodatkowo zapewniają lepszą amortyzację uderzeń przy mniejszych prędkościach. W kask została wbudowana powłoka aramidowa, zwiększająca wytrzymałość na uderzenia. Kask posiada również regulację rozmiaru, dzięki czemu może rosnąć wraz z dzieckiem. Fluorescencyjne kolory z odblaskowymi naklejkami maksymalizują…

  Wybierz opcje
 • kask poc z gardą
  1300,00 

  Kask Poc Artic SL MIPS: Optymalizacja ochrony dla narciarzy Kask Poc Artic SL MIPS – bezpieczeństwo i komfort na nartach Kask narciarski Poc Artic SL MIPS to klasyczny kask slalomowy z dodatkowymi strefami ochronnymi i w pełni regulowanym, demontowalnym daszkiem. Ten udoskonalony model to synonim optymalnej ochrony podczas zjazdów między…

  Wybierz opcje
 • KASK POC FORNIX SPIN URANIUM BLACK - 2020/21 Sale
  Original price was: 790,00 zł.Current price is: 632,00 zł.

  Kolor: URANIUM BLACK

  Wybierz opcje

Bezpieczeństwo i komfort na stokach Bielska: kaski narciarskie

Bielsko, malowniczo położone miasto otoczone górami, przyciąga pasjonatów narciarstwa z całego regionu. Aby w pełni cieszyć się stokami i zimową zabawą, nieodzownym elementem wyposażenia jest odpowiedni kask na narty.

Podstawowy element bezpieczeństwa Bezpieczeństwo na stoku jest priorytetem dla każdego narciarza. Właściwie dobrany kask narciarski stanowi kluczową ochronę głowy przed upadkami, zderzeniami czy nagłymi sytuacjami na nartach. Bez względu na poziom doświadczenia, noszenie kasku jest niezwykle istotne dla każdego narciarza.

Wielość wyboru Bielsko oferuje szeroki wybór sklepów sportowych, w których dostępne są różne modele kasków narciarskich. Dostosowane do różnych preferencji, stylów jazdy i rozmiarów, kaski narciarskie są nie tylko narzędziem bezpieczeństwa. To także element wyrażania indywidualnego stylu.

Różnorodność kasków Kaski narciarskie są dostępne w wielu wzorach, kolorach i stylach, co pozwala na znalezienie idealnego modelu dla siebie. Niektóre kaski wyposażono w zaawansowane technologie, które dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo, komfort i wentylację podczas jazdy.

Dopasowanie do stylu Dla wielu narciarzy kask narciarski to nie tylko kwestia bezpieczeństwa, ale także element stylizacji na stoku. Wielu producentów oferuje kaski narciarskie w atrakcyjnych wzorach i kolorach, pozwalając na wyrażenie własnej osobowości nawet w trakcie zimowych aktywności.

 • KASK POC MENINX URANIUM BLACK MATT Sale
  Original price was: 1100,00 zł.Current price is: 880,00 zł.

  Kask Poc Meninx został stworzony aby spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa. Ten lekki kask został wyposażony w najnowocześniejsze technologie. Skorupa ABS w połączeniu z wyściółką EPS i EPP zapewniają maksymalną ochronę przy niskiej wadze kasku, nie odbierając komfortu użytkowania.

  Wybierz opcje
 • Sale
  Original price was: 650,00 zł.Current price is: 520,00 zł.

  Kask Poc POCito Obex SPIN oparty jest na bardzo lekkim Obex Pure. Idealny dla najmłodszych narciarzy, dzięki swojej niskiej wadze, jego ciężar jest praktycznie nieodczuwalny. Fluorescencyjne kolory z odblaskowymi naklejkami maksymalizują widoczność i zmniejszają ryzyko kolizji z innymi narciarzami. Jako bardzo lekki kask, jest odpowiedni dla najmłodszych narciarzy (od 3…

  Wybierz opcje
 • KASK HEAD RADAR 5K PHOTO MIPS BLACK Sale
  Original price was: 1750,00 zł.Current price is: 1400,00 zł.

  Kask narciarski Head RADAR 5K PHOTO MIPS z wbudowaną szybą fotochromatyczną, która dzięki innowacyjnej technologii 5K automatycznie dostosowuje swój odcień do panujących warunków pogodowych, jest wielokrotnie nagradzanym modelem. Technologia 5K dzięki swoim właściwościom pozwala dotrzeć większej ilości światła do oka w pochmurne dni, natomiast kiedy świeci słońce blokuje promienie UV…

  Wybierz opcje
 • Sale
  Original price was: 800,00 zł.Current price is: 640,00 zł.

  Kask POCito to kask w którym zastosowano te same technologie co w kaskach serii RACE, dodatkowo zapewniają lepszą amortyzację uderzeń przy mniejszych prędkościach. W kask została wbudowana powłoka aramidowa, zwiększająca wytrzymałość na uderzenia. Kask posiada również regulację rozmiaru, dzięki czemu może rosnąć wraz z dzieckiem. Fluorescencyjne kolory z odblaskowymi naklejkami maksymalizują…

  Wybierz opcje

Podsumowanie

W Bielsku, otoczonym pięknymi stokami narciarskimi, wybór odpowiedniego kasku narciarskiego jest niezwykle istotny. Bezpieczeństwo na stoku jest priorytetem, dlatego warto inwestować w kask narciarski, który zapewni ochronę głowy podczas aktywności zimowych. Różnorodność modeli, kolorów i technologii pozwala na znalezienie idealnego kasku dla każdego narciarza. Bez względu na poziom doświadczenia czy styl jazdy, kask narciarski jest kluczowym elementem, który pozwala cieszyć się zimową przygodą na stoku w pełni bezpiecznie i komfortowo.

W sklepie Skiland znajdziesz znakomitej jakości kaski narciarskie, które zapewnią Ci najwyższy poziom ochrony podczas uprawiania sportów zimowych. Oferujemy nowoczesne kaski narciarskie od renomowanych producentów: Uvex, Julbo, Rossignol, Head, POC i innych, gwarantujących wytrzymałość, solidność i praktyczność swych artykułów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *