Darmowa dostawa kurierem oraz paczkomaty InPost.
Zamów do 15:00 - wysyłka tego samego dnia!!!

Darmowa dostawa kurierem oraz paczkomaty InPost

SKLEP

Kije Komperdell- Przegląd modeli

 

 

W dzisiejszym wpisie na blogu przyjrzymy się bliżej kijom narciarskim Komperdell z serii Nationalteam. Ta renomowana marka słynie z wysokiej jakości swoich produktów oraz dbałości o szczegóły, a ich kije cieszą się uznaniem zarówno wśród początkujących, jak i zaawansowanych narciarzy.

 

KOMPERDELL NATIONALTEAM SUPER-G JUNIOR

Pierwszy z modeli, Komperdell Nationalteam Super-G Junior, to doskonałe rozwiązanie dla młodszych narciarzy. Lekka konstrukcja aluminiowa zapewnia trwałość i wytrzymałość, a specjalna rączka Race Grip pozwala na pewne trzymanie kija nawet przy dużych prędkościach.

KOMPERDELL NATIONALTEAM ALU. JUNIOR

Model Komperdell Nationalteam Alu. Junior to kolejna opcja dla młodych adeptów narciarstwa. Kije wykonane są z wysokiej jakości aluminium, dzięki czemu są lekkie i wytrzymałe. Wyposażone w ergonomiczne rączki i paski, zapewniają maksymalny komfort podczas jazdy.

KOMPERDELL NATIONALTEAM CARBON GS BENT

Dla zaawansowanych narciarzy polecamy model Komperdell Nationalteam Carbon GS Bent. Wykonane z włókna węglowego, kije te są niezwykle lekkie i sztywne, co przekłada się na doskonałą kontrolę i precyzję. Dodatkowo, specjalny profilowany kształt poprawia aerodynamikę, dając przewagę na stoku.

KOMPERDELL NATIONALTEAM CARBON

Komperdell Nationalteam Carbon to kolejny model wykonany z włókna węglowego, który łączy w sobie lekkość i wytrzymałość. Ten uniwersalny kij doskonale sprawdzi się zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych narciarzy. Ergonomiczna rączka i pasek zapewniają komfort użytkowania, a wysoka jakość wykonania gwarantuje trwałość na długie lata.

KOMPERDELL NATIONALTEAM 18MM

Model Komperdell Nationalteam 18MM to kije narciarskie wykonane z wysokiej jakości aluminium. Oferują one świetny stosunek ceny do jakości, a jednocześnie zachowują trwałość i wytrzymałość, jakie cechują produkty Komperdell. Rączka Race Grip i pasek zapewniają wygodę i bezpieczeństwo podczas jazdy.

KOMPERDELL NATIONALTEAM PROFI19MM

Dla bardziej doświadczonych narciarzy polecamy Komperdell Nationalteam Profi19MM. Grubszy profil kija (19 mm) zapewnia większą sztywność i trwałość, co przekłada się na lepsze osiągi na stoku. Wykonane z aluminium, kije te są nie tylko wytrzymałe, ale również stosunkowo lekkie, co przyczynia się do komfortu jazdy.

KOMPERDELL NATIONALTEAM CARBON SLALOM 12,3

Ostatni z omawianych modeli, Komperdell Nationalteam Carbon Slalom 12,3, to wysokiej jakości kije narciarskie wykonane z włókna węglowego. Są one szczególnie polecane dla narciarzy uprawiających slalom, dzięki swojej lekkości, precyzji oraz specjalnemu kształtowi, który ułatwia pokonywanie bramek. Ergonomiczna rączka i pasek zapewniają komfort i pewność chwytu.

Podsumowując, kije narciarskie Komperdell Nationalteam to doskonałe rozwiązanie dla narciarzy na każdym poziomie zaawansowania. Niezależnie od wyboru modelu, możemy być pewni wysokiej jakości wykonania, trwałości i wygody podczas jazdy. Wybierz odpowiedni kij dla siebie i ciesz się niesamowitymi doświadczeniami na stoku!

 

kije komperdell sportowe